Filo Yönetimine Dijital Çözüm

Geniş bir filoya sahip olan araç kiralama firmaları, hızlı ve pratik çözümlere gereksinim duyar. Filo yönetimi sadece araç takip sistemleri ile çözülemeyecek kadar çeşitli hizmetleri bünyesinde barındırır. Kazalar, hasarlar, km ve yakıt harcamalarından tutun da araç taleplerine kadar birçok planlamayı gerektirir. Filo planlama işlemleri için tek tek uğraşmak yerine pratik çözümlerden yararlanmaya ne dersiniz?

Bizler, dijital dünyayı takip edebilmeniz için işlerinizi kolaylaştıracak dijital çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Size tüm filo yönetim aşamalarında yardımcı olacak bir uygulamadan bahsedeceğiz. Geliştirdiğimiz Filo Yönetim Yazılımı sayesinde tek bir uygulama üzerinden bütün işlerinizi yürütebileceksiniz. Nasıl mı? Cevabı çok basit, hemen açıklayalım.

Filonuzu Tek Ekrandan Yönetin

Tamamen dijital formatta kurulan yepyeni ve çok hızlı bir filo yönetim sistemi ile tanışın. Her şey tek ekranda, elinizin altında olacak. Öyle ki araç taleplerini onaylama gibi işlerinizi bir tıkla halledebileceksiniz. Araç kaç km gitmiş, ne kadar yakıt tüketmiş gibi sorularınızın cevabı için uygulamaya ve internete sahip olmanız yeterli.

Filo yönetimi konusunda size müthiş kolaylık sağlayacak, basit kullanımlı ama çok işlevli bir uygulamadan bahsediyoruz. Yani, filo yönetim sistemini öğrenmek için uzun çalışmalara ihtiyacınız yok. Trafik cezalarından araç bakımına kadar tüm detayları tek sistem üzerinden yönetebilirsiniz. Operasyonel filo yönetim yazılımı sayesinde gerekli tüm verilere erişmeniz mümkün. Uygulama avantajları üzerinden  bu verilere değinelim.

Filo Yönetim Sistemi Avantajları  

  • Filodaki araçların tam listesine ulaşabilirsiniz.
  • Araç kaza verileri, araçlar panelinde yer alır.
  • Sigorta ve kasko yönetimini sistem üzerinden denetleyebilirsiniz.
  • Km takibi, yakıt servisi, trafik cezaları ve yıkama raporuna araç yönetim panelinden ulaşabilirsiniz.
  • Araç zimmet taleplerini ve tamamlanmış zimmetleri görebilirsiniz.
  • Lastik talepleri, bakım talepleri ve bakım yönetim aşamalarını bakım işlemleri panelinden yürütebilirsiniz.

Filo yönetim işlemleri için planlama yapabileceğiniz, hem kullanışlı hem de çok detaylı bir program arıyorsanız dijital filo yönetiminden yararlanabilirsiniz. Uygulamamız profesyonel filo yönetimi için gerekli altyapıya sahip olarak üretilmiştir. Size yönetim aşamalarında, beklentilerinizi eksiksiz karşılayacak ve planlama sürecinizi hızlandıracak formatta hizmet sağlayacaktır.