Filo Yönetim Sistemi Tanımlama Ayarları

Filo yönetimi uygulaması içerisinde çeşitli başlıklar altında tanımlama yapılabilmektedir. Bu tanımlamaların, filo yönetimindeki karışıklıkların önüne geçecek küçük ayarlar olduğunu söyleyebiliriz. Sistem yönetimi paneline girilerek genel tanımlamalar kısmından tedarikçi firmalar, zimmet ve araç cinsleri gibi çeşitli veri girişleri yapılabilir.

Dijital filo yönetim sistemi ile bilgileri sisteme girmek çok kolay! Basit kullanımı sayesinde filo yönetiminde size kolaylık ve pratiklik sağlayacak bir yazılımdır. Şimdi bu yazılım üzerinden tanımlama yapabileceğiniz bölümlerden bahsedelim.

Dış Kiralama Tedarikçi

Filo araçlarının hangi firmalardan kiralandığını belirten detaylı bilgilerin yer aldığı bölümdür. Dış kiralama yaptığınız firmalara ait bilgiler bu kısımda yer alacaktır. Böylece, hangi firmadan hangi araçları kiraladığınızı istediğiniz an denetleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

TTS Firma Yönetimi

Taşıt Tanıma Sistemi kullanılan firmalar bu bölümde tanımlanır. Akaryakıt firmaları ile entegre çalışan filo yönetim uygulaması sayesinde araçların akaryakıt alımları ve masraflar kontrol edilebilir.

Zimmet Cinsi Yönetimi

Çalışanların araç talep edecekleri konu başlıkları buradan yönetilir. Zimmet cinsleri belirlenir ve çalışanlar araç talep ederken amaçlarına uygun konu başlığını seçerler. Zimmet cinsinin sistem tarafından belirlenmesi, çalışanların taleplerini şekillendirmek ve yönetmek açısında önemlidir.

PTS Yönetimi

Personel tanıma sisteminin yönetildiği bölümdür. Lokasyon bazlı personel tanımlaması yapılabilir. Hangi lokasyonda hangi personelin yer aldığı tanımlanmış olur.

Araç Cinsi Yönetimi

Araç cinsinin tanımlandığı bölümdür. Filo yönetimi sistemindeki araçların farklı kategorilerde tanımlanmasına olanak sağlar. Filo araçlarının tanımlanmasında etkilidir.